Митрополит Антоній звершив Божественну літургію в Успенському жіночому монастирі села Угля Закарпатської області22 квітня в Успенському жіночому монастирі с. Угля Закарпатської області Божественну літургію звершили митрополит Хустський і Виноградівський Марк і керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Архієреям співслужило духовенство обителі.

Після Літургії було звершено молебень до преподобного Іова Углицького, по завершенні богослужіння владика Антоній помазав віруючих освяченим єлеєм біля мощей святого. Після чого архієреї звершили заупокійну літію на могилі покійного єпископа Мефодія (Петровцій, +2013).