Вийшла з друку збірка проповідей митрополита Бориспільського і Броварського Антонія «Мистецтво слухати Бога»У світ вийшов збірник проповідей керуючого справами Української Православної Церкви, ректора Київської духовної академії і семінарії митрополита Бориспільського і Броварського Антонія під назвою «Мистецтво слухати Бога».

До складу книги увійшли проповіді митрополита Антонія, проголошені в період з 2009 по 2016 рр. в різних храмах Київської, Бориспільської та інших єпархій Української Православної Церкви. Тематика відрізняється різноманітністю: це двунадесяті свята, недільні Євангельські читання, Великий піст, П'ятидесятниця, дні пам'яті святих і чернечий постриг.

Книга буде цікава священнослужителям, мирянам, викладачам і студентам духовних шкіл, а також всім хто потребує духовних настанов.