Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з активістами молодіжного відділу паломницького центру УПЦ2 квітня в Київській духовній академії відбулася зустріч керуючого справами Української Православної Церкви, ректора Київських духовних шкіл митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з молодіжкою паломницького центру Української Православної Церкви.

Владика Антоній розповів гостям про систему освіти духовних шкіл, про життя сучасних семінаристів, умови побуту, участь в богослужіннях і проведення дозвілля. Далі Його Високопреосвященство відповів на поставлені запитання.

На завершення митрополит Антоній подарував гостям на згадку видання Київських духовних шкіл. Після зустрічі представники молодіжного відділу змогли оглянути семінарські корпуси.