Неділя 5-та Великого посту, преподобної Марії Єгипетської

Неділя 5-та Великого посту, преподобної Марії Єгипетської2 квітня, в Неділю 5-ту Великого посту керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в храмі ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних радосте».

Його Високопреосвященству співслужило академічне духовенство. За богослужінням молилися студенти Київських духовних шкіл та парафіяни храму.

За Божественною літургією митрополит Антоній рукоположив в сан пресвітера студента ІІ курсу магістратури Київської духовної академії диякона Георгія Малету.

Після закінчення богослужіння владика ректор привітав присутніх зі святом і побажав в молитовному подвигу провести залишок Великого посту.