Неділя 3-тя Великого Посту, Хрестопоклонна

Неділя 3-тя Великого Посту, Хрестопоклонна19 березня, в Хрестопоклонну неділю, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, очолив Божественну літургію в Кирилівському монастирі столиці.

Його Високопреосвященству співслужив намісник монастиря архімандрит Варлаам (Озимок) і братія обителі в священному сані.

Після читання Євангельського оповідання владика ректор звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За богослужінням митрополит Антоній рукоположив у сан пресвітера насельника обителі ієродиякона Євстратія (Сізякова) і звершив дияконську хіротонію студента II курсу магістратури Київської духовної академії читця Віталія Герасименко.