Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у засіданні Учбового комітету УПЦ7 березня, в Церковно-археологічному музеї Київської духовної академії відбулося засідання Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ.

У заході взяли участь керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, ректор Почаївської духовної семінарії єпископ Шумський Серафим, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії єпископ Новосанжарський Веніамін, ректор Одеської духовної семінарії архімандрит Серафим (Раковський), перший проректор Харківської духовної семінарії протоієрей Валентин Ковальчук, проректор з навчально-виховної роботи Сумської духовної семінарії архімандрит Антоній (Бондаренко), а також перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик.

Під час засідання присутні обговорили Положення про іменну стипендію Предстоятеля Української Православної Церкви для кращих студентів вищих духовних навчальних закладів УПЦ.

Учасники засідання також розглянули актуальні питання життєдіяльності духовних шкіл УПЦ та обговорили головні напрями роботи Навчального комітету надалі.

Присутні мали можливість познайомитися з новими підручниками для духовних шкіл, які рекомендовано використовувати в навчальному процесі.

Члени комісій при МОН України з державного визнання дипломів вищих духовних навчальних закладів повідомили про процесі роботи цих комісій та надали рекомендації для прискорення оформлення необхідних документів.