Неділя 1-ша Великого посту, Торжество Православ'я

Неділя 1-ша Великого посту, Торжество Православ'я5 березня, у Неділю першу Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин Торжества Православ'я і Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій та братія монастиря.

На богослужінні з нагоди святкування Торжества Православ'я також були присутні представники посольств іноземних православних держав: посол Республіки Сербія - Раде Булатович, тимчасовий повірений Російської Федерації в Україні - Олександр Лукашик, посол Республіки Македонія – Столі Змейкоскі, другий секретар посольства Румунії, аташе з питань культури - Іоан Навал, аташе з питань культури посольства Республіки Болгарія – Олена Сланська-Ованезова, заступник посла Грузії радник-посол–ДавідБочорішвілі, посол Республіки Білорусь - Ігор Соколов, посол Республіки Молдова - Руслан Болбочан, секретар посольства Греції - Агапіос Калогноміс.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до численної пастви з архіпастірскім словом.

За Літургією булапіднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Відразу після богослужіння відбулася зустріч Блаженнішого Митрополита Онуфрія з представниками дипломатичного корпусу.