Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів засідання Єпархіальної ради Бориспільської єпархії

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів засідання Єпархіальної ради Бориспільської єпархії8 лютого 2017 року під головуванням митрополита Бориспільського і Броварського Антонія в Києво-Печерській Лаврі відбулося перше в поточному році засідання Єпархіальної ради Бориспільської єпархії. У засіданні взяли участь керівники єпархіальних відділів.

Засідання розпочалося вступним словом керуючого Бориспільською єпархією митрополита Антонія. В ході засідання Рада розглянула та обговорила ряд адміністративних питань. Було затверджено проведення загальної сповіді духовенства та служіння Літургії Передосвячених Дарів у період Великого посту. Після цього керівники єпархіальних відділів оголосили план своєї роботи на 2017 рік. Зокрема, обговорювалися питання видання посібника по богослужінню з паралельним українським перекладом та єпархіального календаря на 2018 рік, розширення роботи катехізаторських курсів на більшу кількість парафій, молодіжні проекти, перспективи капеланського служіння в українській армії, тюремного служіння.

Також зібранню було представлено новопризначеного керiвника єпархіального вiддiлу по архітектурі та охороні церковних пам’яток протоієрея Василія Бринзея.