Пам'ять священномученика Володимира, митрополита Київського

Пам'ять священномученика Володимира, митрополита Київського6 лютого, напередодні дня пам'яті священномученика Володимира, митрополита Київського керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив всенічне бдіння у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври.

7 лютого, в день пам'яті священномученика митрополита Київського Володимира (Богоявленського) керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Його Високопреосвященству співслужив єпископ Ірпінський Климент і духовенство обителі. За богослужінням молилися студенти Київських духовних шкіл та парафіяни монастиря.

Після прочитання Євангельського оповідання митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За богослужінням владика ректор звершив дияконську хіротонію клірика Бориспільської єпархії читця Ігоря Смаженого.

Після Літургії духовенство звершило молебень священномученику Володимиру.

КОМЕНТАРІ:

May 2017