Київські духовні школи на чолі з митрополитом Антонієм привітали з Різдвом Христовим Предстоятеля Української Православної Церкви

Київські духовні школи на чолі з митрополитом Антонієм привітали з Різдвом Христовим Предстоятеля Української Православної Церкви7 січня, викладачі та студенти Київської духовної академії і семінарії на чолі з ректором КДАіС, керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм привітали Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія зі святом Різдва Христового.

Вітаючи Його Блаженство митрополит Антоній наголосив на особливому батьківському ставленні Предстоятеля до викладачів і студентів. Владика Антоній побажав Архіпастирю, щоб Народжений Господь ніколи не залишав Його в Первосвятительському служінні на благо всієї повноти Української Православної Церкви.

Митрополит Онуфрій подякував владиці ректору за теплі слова, побажав усім, хто навчає і учням щоб кожен з них сумлінно, з Богом у душі, в повній мірі розкрив свій талант дарований Господом. Після цього Предстоятель під спів різдвяних колядок, вручив усім подарунки.