Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів чергові збори духовенства Бориспільської єпархії

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів чергові збори духовенства Бориспільської єпархії23 грудня 2016 року, в актовому залі Києво-Печерської Лаври, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів чергові збори духовенства Бориспільської єпархії.

На зборах були присутні благочинні та клірики Бориспільської єпархії, керівники єпархіальних відділів і миряни.

Його Високопреосвященство зачитав річний звіт про життя єпархії у 2016 році. Владика сповістив присутніх про створення єпархіального юридичного відділу, збільшення числа кліриків та значну соціальну роботу, що ведеться в єпархії.

Далі свої звіти за минулий рік зачитали керівники єпархіальних відділів.

Згідно порядку денного і чинного статуту Української Православної Церкви Єпархіальні збори переобрали склад Єпархіальної ради та обрали нового секретаря Церковного суду Бориспільської єпархії.

Після основної частини зборів владика Антоній відповів на запитання духовенства. Потім митрополит вручив церковні нагороди клірикам єпархії, які в 2016 році відзначали ювілеї від дня народження.

На завершення засідання митрополит Антоній подякував священнослужителям за пастирський труд, побажав здоров'я, мужності в несінні нелегкого хреста. Після зборів від імені духовенства єпархії протоієрей Сергій Пилипчук подякував митрополиту Антонію та поздоровив владику, подарувавши букет квітів.