Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в архієрейській хіротонії єпископа Ворзельського

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в архієрейській хіротонії єпископа Ворзельського13 грудня, в день пам'яті Святого Апостола Андрія Первозванного, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і Всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в чоловічому монастирі «Свято-Покровська Голосіївська пустинь».

За Богослужінням була звершена архієрейська хіротонія намісника монастиря архімандрита Ісаакія (Андроніка) в єпископа Ворзельського, вікарія Київської Митрополії.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан, митрополит Черкаський і Канівський Софроній, митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, вікарій Патріарха Антіохійського єпископ Ерзрумський Каіс, архієпископи: Білогородський Миколай, Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Яготинський Серафим, єпископи: Банченський Лонгин, Ірпінський Климент, Фастівський Даміан, а також духовенство монастиря та Київської єпархії гості обителі в священному сані.

Після прочитання Євангельського оповідання Блаженніший Владика звернувся до численної пастви з архіпастирським словом.

За Літургією було піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

На завершення богослужіння Предстоятель звернувся до єпископа Ворзельському Ісаакію зі Словом і вручив йому архієрейський жезл. За традицією ієрарх дав віруючим своє перше архіпастирське благословення.

за матеріалами Офіційного сайту УПЦ