БРОВАРИ. Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в храмі святого апостола Іоанна Богослова

БРОВАРИ. Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в храмі святого апостола Іоанна Богослова12 листопада, в день десятиліття з дня освячення храму, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в храмі святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова міста Броварів.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний першого Броварського благочиння протоієрей Олександр Левчук, настоятель храму благочинний другого Броварського благочиння протоієрей Іоанн Мисів і духовенство єпархії.

За Богослужінням була здійснена священницька хіротонія ієродиякона Афанасія (Стрельцова).

Після закінчення Літургії владика освятив нові ікони, привітав віруючих з храмовим святом, а так же вручив церковні нагороди меценатам, будівельникам і благодійникам храму.