Преставлення преподобного Сергія Радонезького

Преставлення преподобного Сергія Радонезького7 жовтня, напередодні дня преставлення преподобного Сергія ігумена Радонезького, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив вечірнє богослужіння в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужило академічне духовенство.

За богослужінням молилися студенти Київських духовних шкіл та парафіяни храму.

8 жовтня, в день преставлення преподобного Сергія Радонезького, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в храмі на честь преподобного Сергія на Солом'янці.

Його Високопреосвященству співслужили: єпископи Львівський і Галицький Філарет, Васильківський Миколай, голова адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба) та духовенство Київської єпархії.

Після прочитання Євангельського оповідання владика ректор звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

Після відпусту митрополит Антоній привітав парафіян зі святом.