Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив освячення храму в честь Архістратига Михаїла села Мала Стариця19 вересня, в день спомину чуда Архістратига Михаїла в Хонех, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив освячення храму на честь цього свята в с. Мала Стариця, Бориспільського району, Київської області.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний першого Бориспільського благочиння, протоієрей Георгій Носач і духовенство Бориспільської єпархії.

На Малому вході митрополит Антоній нагородив за труди перед Церквою настоятеля храму ієрея Сергія Кушніра наперсним хрестом.

Після сугубої ектенії владика підніс молитву за мир в Україні.

За Литургією Його Високопреосвященство висвятив на диякона чтеця Андрія Денисенка.

Після відпусту митрополит Антоній звернувся до парафіян з архіпастирським словом і привітав з освяченням храму.