Неділя 12-а після П'ятидесятниці. Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна10 вересня, напередодні Неділі 12-ї по П'ятидесятниці, всенічне бдіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили: намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент і братія монастиря.

За богослужінням молилися студенти Київських духовних шкіл та парафіяни обителі.

11 вересня, в день Усікновення глави святого Пророка Іоанна Хрестителя, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Макарівський Іларій та духовенство обителі.

Після прочитання Євангельського оповідання Предстоятель звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

Після сугубої ектенії Митрополит Онуфрій підніс молитву за мир в Україні.

За богослужінням Його Блаженство рукоположив в сан священика випускника КДА диякона Сергія Чорного.

Після Літургії духовенство на чолі з Предстоятелем звершило заупокійну літію за всіх спочилих воїнів.

March 2024