У Неділю 11-у після П'ятидесятниці митрополит Антоній співслужив Блаженнішому митрополиту Онуфрію в Києво-Печерській лаврі4 вересня, в Неділю 11-ту після П'ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова ВЗЦЗ УПЦ митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Макарівський Іларій, керівник Паломницького відділу Священного Синоду Елладської Православної Церкви архімандрит Спиридон (Катрамадос) і духовенство Києво-Печерської Лаври.

Після читання Євангельського оповідання Предстоятель звернувся до віруючих з архіпастирським словом, а після сугубої ектенії підніс молитву за мир в Україні.

Після відпусту Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав віруючих з недільним днем.