Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в храмі Успіння Пресвятої Богородиці міста Березані та заклав капсулу під новий храм29 серпня, в день пам'яті перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного Образа Господа Ісуса Христа, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м Березань, Київської області, який в цей день святкує 70 років з дня побудови.

Його Високопреосвященству співслужив секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Березанського благочиння архімандрит Назарій (Омельяненко) і священнослужителі єпархії.

За богослужінням митрополит Антоній підніс сугубу молитву про мир в Україні.

Після богослужіння духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму, в рамках якої владика Антоній звершив закладку капсули під будівництво нового Успенського храму.