Пам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення Русі

Пам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення Русі28 липня, у день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, День Хрещення Русі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на соборній площі Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили представник Константинопольського Патріархату архієпископ Телміссоський Іов, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Камянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископат УПЦ, представники братії Святої Гори Афон, а також насельники та гості Лаври в священному сані.

За богослужінням, згідно з рішенням Священного Синоду УПЦ від 20 липня 2016 року (Журнал №29), відбулося прославлення в лику святих Іоанна Вишенського.

Під час малого входу Предстоятель удостоїв богослужбових нагород співробітників Київської Митрополії та відповідальних за проведення Всеукраїнської Хресної ходи в священному сані. Зокрема, правом носіння другого хреста з прикрасами були нагороджені глава Адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба), секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, архімандрит Іоасаф (Ковецький), протоієрей Віктор (Земляний).

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до численної пастви зі словом проповіді.

По завершенні богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх вірних Української Православної Церкви з Днем Хрещення Русі.

Пам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення РусіПам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення РусіПам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення РусіПам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення РусіПам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення РусіПам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення РусіПам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення РусіПам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення РусіПам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення РусіПам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення РусіПам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення РусіПам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення Русі

Пам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення Русі

March 2024