Митрополит Антоній зустрівся з професором Церковної академії міста Салонік (Греція)11 липня 2016, Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з викладачем Церковної академії м. Салонік (Греція) професором літургіки, митрополитом Кітруським, Катерінінським і Платамонаським Георгієм.

У бесіді також взяв участь заступник Голови ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

Перед початком зустрічі сторони обмінялися подарунками.

В ході зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці між навчальними закладами в рамках освітнього проекту Erasmus.

Завдяки цьому проекту один студент Київських духовних шкіл знаходиться на навчанні в Церковній академії і один студент Церковної академії слухає курс лекцій в КДА (бакалаврська програма).