У Неділю 6-ту після Пасхи митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в монастирі на честь Архістратига Михаїла міста Переяслав-Хмельницький5 червня, в Неділю 6-ту після Пасхи, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в чоловічому монастирі на честь Архістратига Михаїла м. Переяслав-Хмельницький.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Монастирського благочиння єпархії архімандрит Спиридон (Ходанич), благочинний першого Переяслав-Хмельницького благочиння архімандрит Ніл (Семенець), намісник монастиря архімандрит Антоній (Пономаренко) і духовенство єпархії.

За старанні труди на благо Святої Церкви, митрополит Антоній, удостоїв богослужбових нагород священиків Монастирського, першого і другого Переяслав-Хмельницьких благочинь: права служіння з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні удостоєні благочинний Монастирського благочиння, намісник чоловічого монастиря на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело» архімандрит Спиридон (Ходанич) і благочинний Спасо-Преображенського чоловічого монастиря с. Княжичі архімандрит Іларіон (Кострець); права носіння Хреста з прикрасами удостоєні протоієрей Андрій Чолан, протоієрей Стефан Карпець та ієромонах Феодосій (Вишаровський); протоієрей Сергій Краткий удостоєний права носіння палиці; ієрей Сергій Скляренко удостоєний права носіння наперсного хреста; права носіння камилавки удостоєні ієреї Симеон Грущецький, Володимир Гонтар та Володимир Павелко; права носіння подвійного ораря удостоєний диякон Сергій Мухін.

Після читання Святого Євангелія митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За богослужінням владика ректор висвятив у сан пресвітера студента 4 класу семінарії КДАіС диякона Максима Панасюка.

На завершення митрополит Антоній привітав усіх віруючих з Великодніми святами.

March 2024