Світла п'ятниця. Пам'ять святого великомученика Георгія Побідоносця

Світла п'ятниця. Пам'ять святого великомученика Георгія Побідоносця6 травня, в день пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив урочистості з нагоди престольного свята в Свято-Георгіївського храму с. Колодне, Тячівського району, Закарпатської області.

Його Високопреосвященство звершив Божественну літургію у співслужінні кліриків храму. Після прочитання Євангельського оповідання владика ректор звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

Після Літургії владика Антоній очолив хресний хід навколо храму і, згідно з богослужбовим уставом 5-го дня Світлої седмиці, звершив чин малого освячення води.

На завершення Митрополит Антоній привітав усіх віруючих зі Світлим Христовим Воскресінням і престольним святом.