Світлий понеділок

Світлий понеділок2 травня, на другий день Великодня, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужили викладачі та студенти духовних шкіл у священному сані.

За богослужінням молилися студенти духовних шкіл і парафіяни храму.

За Літургією владика ректор висвятив у сан пресвітера студента II курсу магістратури КДА диякона Іоанна Омельчука, а в сан диякона - студента 4 класу КДС Максима Панасюка.

Після Літургії був звершений хресний хід, по завершенні якого Його Високопреосвященство привітав духовенство та парафіян зі Світлим Воскресінням Христовим і вручив великодні подарунки. У свою чергу, від імені духовенства владику ректора зі Святом привітав благочинний академічного храму архімандрит Пімен (Воят) і підніс букет квітів.

Світлий понеділок