Делегація Української Православної Церкви, яка перебуває з візитом на Святій Землі, зустрілася з Єрусалимським Патріархом Феофілом III29 квітня, представники УПЦ, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вирушили до Ізраїлю, щоб після сходження Благодатного Вогню доставити його в Україну.

Делегацію очолює керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, до складу також увійшли єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій і глава адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба).

Після прибуття, відбулася зустріч паломників з Предстоятелем Єрусалимської Православної Церкви Блаженнішим Патріархом Єрусалимським Феофілом III.