Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив повечір'я з читанням Великого канону преподобного Андрія Критського14 березня 2016 року, в понеділок першої седмиці Великого посту, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив в академічному храмі Різдва Богородиці повечір'я з читанням Великого канону преподобного Андрія Критського.

За богослужінням молилися вихованці та студенти духовної школи, парафіяни храму.

Після закінчення богослужіння Його Високопреосвященство звернувся до віруючих з проповіддю.