У Неділю сиропусну митрополит Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію у Києво-Печерській Лаврі

У Неділю сиропусну митрополит Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію у Києво-Печерській Лаврі13 березня, у Неділю сиропусну, спомин Адамового вигнання, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя сиропусна ще називається сирною або Масляною. Сьогодні відбуваються заговини на Великий піст.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільский і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, а також духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Архіпастир звернувся до вірян, які у великій кількості зібралися за богослужінням, зі словом проповіді.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

За богослужінням Блаженніший владика звершив священницьку хіротонію над кліриком Бориспільської єпархії дияконом В’ячеславом Семенюком.

По завершенні Літургії Предстотятель Української Православної Церкви привітав паству з недільним днем і благословив усіх.