Собор Пресвятої Богородиці

Собор Пресвятої Богородиці8 січня, у день вшанування собору Пресвятої Богородиці Предстоятель Української Православної Церви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському Флорівському жіночому монастирі.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Ірпінський Климент, духовенство обителі та гості в священному сані.

На малому вході Блаженніший владика удостоїв голову Синодального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної системи протоієрея Віктора Яценка права носіння митри.

За Літургією Його Блаженство звершив дияконську хіротонію над Василієм Загрійчуком, який був направлений на служіння у Київську єпархію.

Після відпусту Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав духовенство, сестер та парафіян зі святом Різдва Христового, а також собору Пресвятої Богородиці та благословив усіх.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ