Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній привітав духовні школи з Різдвом Христовим

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній привітав духовні школи з Різдвом Христовим7 січня, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній привітав викладачів, студентів і співробітників духовної школи зі святом Різдва Христового.

У своєму привітанні владика ректор сказав: «У цей день хочеться привітати всіх зі святом Різдва Христового. Бажаю всім вам, щоб Господь оберігав кожного, давав сили і здібності, які так потрібні в сьогоднішньому суспільстві. Щоб Богомладенец Ісус Христос зберігав нашу духовну школу. Студентам, особливо, бажаю натхнення, щоб ви, незважаючи на вік, мислили про те головне, заради чого Господь закликав вас всіх. Нехай Христос зміцнює вас, дає здравіє і направляє до вічного спасіння ».

Від імені викладацької корпорації, співробітників, студентів і вихованців Київських духовних шкіл владику ректора привітав перший проректор КДАіС протоієрей Сергій Ющик. Отець Сергій подякував владиці за його духовні настанови, молитовне заступництво і управління Київськими духовними школами.

Після чого, за сформованою академічної традиції, під спів різдвяних колядок, владика ректор дав усім благословення та вручив святкові подарунки.