У Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври звершено молебень преподобному Нестору Літописцю8 листопада, напередодні дня святкування пам'яті преподобного Нестора Літописця, у Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври був звершений традиційний святковий молебень перед мощами преподобного Нестора.

Богослужіння очолив керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужив голова навчального комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент та викладачі духовної школи у священному сані.

Після закінчення молебню владика ректор привітав викладачів і студентів Київських духовних шкіл зі святом.