Митрополит Антоній взяв участь у відкритті виставки, присвяченій 400-річчю Київських духовних шкілНа території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника 22 вересня в виставковому залі Свято-Успенського собору (корпус №80) відкрилася виставка «Православне джерело духовних знань», присвячена 400-річчю Київських духовних шкіл.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, посилаючись на організаторів, на виставці представлені святині і унікальні історичні експонати, пов'язані з історією Церкви і духовної школи.

Учасників заходу привітав керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Серед почесних гостей були: радник, тимчасовий повірений у справах посольства Республіки Молдова Олег Хінк, перший радник посольства Республіки Сербія Світлана Кошутіч, третій секретар посольства Республіки Болгарія Олена Слатинської-Ованезова, голова Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Юраш, голова Синодального відділу УПЦ «Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик), генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Любомир Павлович Михайлина, генеральний директор Національної історичної бібліотеки України Алла Віталіївна Скорохватова і завідувач кафедри Міжнародної економіки Національного університету харчових технологій Світлана Олександрівна Гуткевич.

На виставці представлені експонати: напрестольний хрест Єрусалимського Патріарха Феофана (1600 р.), напрестольне Євангеліє Києво-Братського монастиря (1744 р.), копія Києво-Братської ікони Божої Матері (кін. XIX ст.), ряд стародруків (XVII ст.), портрети ректорів , оригінальні історичні фотоархіви, документи та богословські праці (XIX ст.), а також ікона Святих випускників Київських духовних шкіл.

Виставка проходить з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія і триватиме до 11 листопада.

Організатори виставки: Київська духовна академія і семінарія УПЦ у співпраці з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником і музеєм «Православна Україна».

Виставка проходитиме на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.