Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній здійснив паломницьку поїздку на АфонЗ благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній здійснює паломництво на Афон.

15 вересня митрополит Антоній очолив Божественну літургію в соборному храмі Свято-Пантелеймонівського монастиря.

На наступний день, 16-го вересня, в день пам'яті священномученика Анфима Нікомидійського, митрополит Антоній у співслужінні митрополита Тернопільського і Кременецького Сергія звершив у Свято-Пантелеймонівському монастирі Божественну Літургію, під час якої архієреями УПЦ була вознесена молитва за мир в Україні.

Під час паломницької поїздки владика Антоній відвідав також ряд інших обителей Святої Гори, де вклонився святиням.