Усікновіння глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господня Іоанна

Усікновіння глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господня Іоанна11 вересня, в день Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин освячення Спасо-Преображенського храму в урочищі Гусинці Бориспільського району.

Відроджено старовинний храм стараннями намісника Свято-Кирилівського монастиря архімандрита Варлаама (Озимока).

Після чину освячення Його Блаженство звершив Божественну літургію. Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, а також духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

Після відпусту Його Блаженство привітав усіх зі святом та вручив орден святого князя Ярослава Мудрого благодійникові храму Юрію Цикаленку.