Собор преподобних отців Києво-Печерських, в Дальніх Печерах

Собор преподобних отців Києво-Печерських, в Дальніх Печерах10 вересня, день пам’яті всіх святих Печерських, що в Дальніх Печерах спочивають, почався Божественною літургією, яку очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ніжинський і Прилукський Іриней, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Золотоношський Іоан і духовенство обителі.

Після богослужіння був звершений хресний хід на Дальні Печери, де духовенство відслужило молебень.