На свято Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього митрополит Антоній звершив Божественну літургію в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці14 серпня, в свято Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього, ректор Київської духовної академії і семінарії, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужило академічне духовенство. За богослужінням молилися парафіяни храму та студенти духовної школи.

Після відпусту владика ректор освятив мед, і привітав віруючих зі святом і з початком Успенського посту.