Напередодні свята Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього митрополит Антоній звершив богослужіння в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці13 серпня, напередодні свята Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього, ректор Київської духовної академії і семінарії, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив богослужіння в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

На утрені, після великого славослів'я Його Високопреосвященство звершив чин виносу Чесного і Животворящого Хреста Господнього.

За богослужінням молилися парафіяни храму та студенти духовної школи.