Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкове богослужіння в Густинському Свято-Троїцькому жіночому монастирі

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкове богослужіння в Густинському Свято-Троїцькому жіночому монастирі10 серпня, в день шанування ікони Божої Матері «Одігітрія», з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкове богослужіння в Троїцькому соборі Густинського Свято-Троїцького жіночого монастиря Ніжинської єпархії. (Чернігівська область, село Густин, Прилуцький район).

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, Єпископ Золотоношський Іоанн, вікарій Черкаської єпархії та духовенство єпархії.

Після читання Євангелія митрополит Антоній звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні.

Після Літургії було звершено хресний хід навколо храму та молебень перед Густинською чудотворною іконою Божої Матері «Одігітрія».

Після відпусту владика Антоній привітав ігуменю сестер і гостей обителі з престольним святом та побажав усім милостей від Бога та заступництва Пресвятої Богородиці.