Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Пантелеймонівському храмі м. Яготин Київської області

9 серпня, в день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Пантелеймонівському храмі м. Яготин Київської області.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, настоятель храму протоієрей Рустик Романій та духовенство єпархії.

Після читання Євангелія митрополит Антоній звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

Завершилися урочистості з нагоди престольного свята хресним ходом навколо храму.