У Неділю 3-тю після П'ятидесятниці митрополит Антоній звершив Божественну літургію в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці21 червня, у Неділю 3-тю після П'ятидесятниці, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський Броварський Антоній звершив Божественну літургію в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужило академічне духовенство.

За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні. У храмі молилися студенти духовної школи та прихожани академічного храму.

Після закінчення богослужіння митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом та привітав усіх з недільним днем.