Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у засіданні заключної Вченої ради 2014/2015 навчального року

12 червня у Київській духовній академії, під головуванням предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, пройшло засідання Вченої ради, на якому були підведені підсумки минулого навчального року.

На початку засідання Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до членів Вченої ради з вітальним словом.

Далі, згідно з порядком засідання, відбувся захист кандидатської дисертації ієромонаха Феофана (Меджидова). Після захисту дисертації, із звітами про проведену протягом навчального року роботу, виступили: перший проректор протоієрей Сергій Ющик, проректор з науково-богословської роботи професор В.В. Бурега; Вчений секретар протоієрей Ростислав Снігірьов; старший помічник ректора з навчально-методичної роботи архімандрит Сильвестр (Стойчев); старший помічник ректора з виховної роботи архімандрит Амвросій (Вайнагій). Також свої звіти надали завідувач заочним сектором навчання протодиякон Олександр Кириленко; економ архімандрит Іларіон (Кострець); завідувач бібліотекою архімандрит Олексій (Коваль), керівник антисектантського консультаційно-просвітницького центру «Надія», що діє при Київських духовних школах, професор Віктор Михайлович Чернишов та завідувачі кафедрами.

Після цього керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній привітав співробітників духовної школи з особистими ювілеями і, з благословення Предстоятеля УПЦ Митрополита Онуфрія, нагородив орденами Української Православної Церкви імені святителя Петра Могили професора архімандрита Іоасафа (Морз); доцента протоієрея Сергія Ющика; протоієрея Ігоря Каменного, протоієрея Олександра Козинця, Хроненка Ігоря Вікторовича та Музольфа Андрія Олеговича, а також орденами УПЦ імені святителя Димитрія Ростовського, митрополита Ростовського доцента архімандрита Сильвестра, архімандрита Амвросія (Вайнагія) та ієромонаха Пімена (Воята).

Вкінці засідання владика ректор подякував Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за його постійну допомогу духовній школі, а також адміністрації і викладачам духовної школи за виконану протягом навчального року роботу.