Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію в храмі Святої Трійці Деснянського благочиння столиці

1 червня, в День Святого Духа, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в храмі Святої Трійці Деснянського благочиння столиці.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Шепетівський і Славутський Пантелеімон, єпископи: Ірпінський Климент і Васильківський Миколай, а також духовенство парафії.

Під час малого входу Блаженніший владика нагородив настоятеля храму протоієрея Дмитрія Григорака правом носіння другого хреста.

Під час Літургії Блаженніший Митрополит звершив дві хіротонії над вихованцями Київської духовної семінарії: дияконську над Олексієм Дегтярьовим і священицьку над дияконом Тимофієм Гур’яновим.