Митрополит Антоній взяв участь у відкритті виставки, присвяченої 175-річчю від дня народження Миколи Петрова

Митрополит Антоній взяв участь у відкритті виставки, присвяченої 175-річчю від дня народження Миколи Петрова18 травня 2015, у Міжнародний день музеїв, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, у рамках підготовки до святкування 400-річчя Київських духовних шкіл, взяв участь у відкритті на території Києво-Печерської Лаври виставки, присвяченої 175-річчю від дня народження Миколи Івановича Петрова (1840-1921).

На урочистому заході також були присутні директор національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Любомир Михайлина, перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик, а також викладачі та студенти духовної школи. На відкритті митрополит Антоній звернувся зі словом до організаторів та гостей виставки. Після цього для присутніх була проведена ексукурсія.

Виставка організована спільними зусиллями Київської духовної академії та національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Для огляду виставлені пам'ятки церковного мистецтва з різних музейних та наукових установ, в тому числі й з Церковно-археологічного кабінету КДА.