Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври

10 травня, у неділю 5-у після Пасхи, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископи: Макарівський Іларій та Бородянський Варсонофій, а також духовенство обителі.

Після читання Євангельського зачала Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до віруючих з архіпастирським словом. За богослужінням була вознесена молитва за мир в Україні.

За Літургією Предстоятель УПЦ звершив дияконську хіротонію.

Після відпусту Блаженніший владика привітав віруючих із недільним днем ​​і благословив усіх присутніх.