Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив освячення Свято-Покровського храму села Бандурове Кіровоградської області

2 травня 2015, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив освячення Свято-Покровського храму села Бандурове Кіровоградської області.

Після освячення храму була звершена Божественна літургія.

Митрополиту Антонію співслужили архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф та духовенство єпархії.

Після читання Євангельського зачала за Літургією, владика ректор звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

Після закінчення богослужіння, митрополит Антоній, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, удостоїв високих церковних нагород благодійників і будівельників храму.