Розпочався візит офіційної делегації Української Православної Церкви до Страсбурга

Розпочався візит офіційної делегації Української Православної Церкви до СтрасбургаЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія 26 квітня 2015 розпочався візит офіційної делегації Української Православної Церкви на чолі з Керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським та Броварським Антонієм в Страсбург (Франція). Його супроводжують заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ протоієрей Микола Данилевич та голова Синодального відділу "Церква і культура" ігуменя Серафима (Шевчик).

Метою візиту є участь делегації в культурно-духовній програмі "Тисячоліття спадщини князя Володимира, хрестителя Русі", в рамках якої також відбудеться презентація виставки картин українських художників "Україна - край князя Володимира Великого". Крім того, заплановані зустрічі митрополита Антонія з представниками Ради Європи.

У перший день візиту митрополит Антоній звершив Євхаристію в храмі на честь Всіх святих у м. Страсбург, під час якої була піднесена молитва за мир в Україні.

Після завершення Літургії було звершено молебень та освячення Страсбурзької ікони Божої Матері, яка була написана для згаданого приходу іконописним відділом Одеської духовної семінарії та передана митрополитом Антонієм настоятелю храму ігумену Філіпу (Рябих).

Звертаючись до парафіян з нагоди цієї події, владика, зокрема, зазначив: "На цій парафії є багато людей з України і я хотів би побажати нашим дорогим парафіянам, щоб вони перебуваючи тут, далеко від своєї землі, не забували про своє коріння. І в цей важкий час випробувань для нашої держави - молилися, щоб Господь умиротворив наші душі, бо тільки Господь може напоумити кожного з нас і повернути нам братолюбство, і ті якості душі, які були завжди притаманні кожному православному українцю".

http://www.pravlife.org