У середу Світлої Седмиці Митрополит Антоній звершив Божественну літургію у Свято-Преображенському монастирі села Княжичі15 квітня, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію у Свято-Преображенському чоловічому монастирі в с. Княжичі.

Його Високопреосвященству співслужили братія обителі та духовенство єпархії.

За малим входом, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Антоній удостоїв церковних нагород за ревне служіння церкві та душпастирство ряд кліриків Бориспільської єпархії.

За Літургією владика ректор звершив дияконську хіротонію Володимира Іванченка.

Після закінчення богослужіння владика Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом та привітав усіх зі святом Світлого Христового Воскресіння. Також владика привітав благочинного монастиря архімандрита Іларіона (Костреця) із днем народження.

Після цього відбувся святковий концерт.