Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав Святу Гору Афон

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав Святу Гору Афон5-7 квітня 2015 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній здійснив паломництво на Афон.

5 квітня, у день свята Входу Господнього до Єрусалиму, митрополит Антоній очолив урочисте богослужіння у Свято-Пантелеймонівському монастирі. Його Високопреосвященству співслужив схиархімандрит Ієремія (Альохін), та братія монастиря у священному сані.

6 квітня, у Великий понеділок, митрополит Антоній у Свято-Пантелеймонівському монастирі звершив Літургію Передосвячених Дарів.

7 квітня, у день Благовіщення Пресвятої Богородиці, Його Високопреосвященство відвідав Ватопедський монастир, де взяв участь у святогірському панегірі. Цього дня святкову Літургію у обителі очолив митрополит Кітрійський Георгій, якому співслужили митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Верійський Пантелеімон та ігумен сербського Хіландарського монастиря на Афоні архімандрит Мефодій.

Під час паломницької поїздки Високопреосвященніший митрополит Антоній відвідав ряд інших обителей Святої Гори, де вклонився святиням і підніс молитви про мир в Україні.

За матеріалами сайту http://www.afonit.info/