У Велику середу митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Блаженнішому митрополиту Онуфрію8 квітня, у Велику середу, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Літургію Передосвячених Дарів у Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископи: Макарівський Іларій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Васильківський Миколай та духовенство обителі. За Літургією було піднесено молитву про мир в Україні.

На Малому вході, Митрополит Онуфрій, до свята Великодня, за ревне служіння Церкві та душпастирство удостоїв різних богослужбових нагород ряд кліриків Київської єпархії, та викладачів Київських духовних шкіл.