Звершено постриг у чтеців студентів випускного класу Київської духовної семінарії15 березня, у Хрестопоклонну неділю, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Макарівський Іларій, єпископ Банченський Лонгин та лаврське духовенство.

Перед початком Літургії відбувся постриг у чтеців вихованців 4 класу Київської духовної семінарії.

Чин хіротесії над студентами здійснили Блаженніший Митрополит Онуфрій, митрополит Антоній та єпископ Іларій.

Після читання Євангельського зачала Предстоятель звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За богослужінням Блаженніший владика звершив дияконську хіротонію.

Наприкінці Літургії було звершено поклоніння Животворящому Хресту Господньому, після чого Предстоятель благословив віруючих.

Після богослужіння владика ректор привітав семінаристів з хіротесією і нагадав, що це священнодійство накладає певні зобов’язання і відповідну відповідальність перед Богом, Церквою та духовною школою. У свою чергу, студенти подякували митрополиту Антонію і привітали зі святом.

March 2024