Субота першої седмиці Великого посту

28 лютого, у суботу першої седмиці святої Чотиридесятниці, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужили викладачі та студенти Академії у священному сані.

За богослужінням митрополит Антоній підніс молитву про мир в Україні.

За Літургією владика ректор звершив священицьку хіротонію вихованця 4 класу КДС диякона Романа Подлєсного та дияконську хіротонію студента II курсу магістратури КДА Василя Олексієвця.

За богослужінням, традиційно для цього дня, вихованці та студенти Київських духовних шкіл приступили до таїнства Євхаристії.

Після відпусту владика Антоній звернувся до віруючих зі словом настанови, а студентів привітав з прийняттям таїнства Євхаристії.