Предстоятель Української Православної Церкви очолив заупокійну літію за всіма загиблими на Київському Майдані

21 лютого 2015, у першу річницю подій на Київському Майдані, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій в Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври звершив заупокійну літію за жертвами протистояння на Майдані.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископи: Макарівський Іларій, Боярський Феодосій, Обухівський Іона, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан та Васильківський Миколай.

Перед початком літії Його Блаженство звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.

За богослужінням молилося духовенство міста Києва, викладачі та учні Київських духовних шкіл, а також віруючі.